Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Vila ndodhet prane fushes Ali Demi. Vila eshte dy kateshe, kati i pare eshte i perbere nga nje njesi sherbimi qe ka akses ne rruge, gjithashtu ne hyrje me vete aksesohet korridori i katit te pare qe ben shperndarjen tek kuzhina dhe dhoma e ndejtjes , ndersa kati i dyte, i cili lidhet me katin e pare nepermjet shkalleve te brendshme, eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi. Vila eshte ne proces legalizimi, se shpejti do pajiset me certifikate pronesie.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

659 m2

Sip. e brendshme:

374 m2

Sip. Toke:

285 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

32

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Fushes Ali Demi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020