Hyr
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament ne kompleksin Alesio 2014, ne Bulevardin Bajram Curri ne zonen Ali Demi. Apartamenti ndodhet në katin e pare te nje godine 6 kate me orientim nga Perendimi.
Ky apartament është i organizuar në ambientin e ndenjes bashkë me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi dhe 1 tualet. Godina eshte ne faze ndertimi dhe perfundon ne Qershor 2020.
Per me shume informacion kontaktoni whatsapp/viber.


Informacion
Sip. Totale:

69 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

90

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020