SHITET APARTAMENT 1+1 TEK REZIDENCA GASSER, PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Shiten 3 apartamente 1+1 te kesaj tipologjie, te pozicionuara ne katin 2, 3 dhe 6 banim vetem 250 m larg bregut te detit, ne Rez. Gasser, prane shkembit te Kavajes.
Apartamenti organizohet nga ambienti i ndenjes + kuzhine, dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Keto apartamente jane te orientuara nga jugu.
Secila nga shkallet e objektit eshte e pajisur me 2 ashensor per te lehtesuar levizjen e banoreve te objektit. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne cel/viber.


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

65 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

181

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Kavajë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020