Hyr
Alt Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shiten 10 apartament me tipolpgji 1+1 dhe garsoniere ne rezidencen Gasser, prane Shkembit te Kavajes.
Keto apartamente jane projektuar se fundmi dhe perfundojne ne korrik 2020. Ndodhen ne katin e 1 mbi dyqanet dhe vetem 250 m larg bregut te detit.
Secila nga shkallet eshte e pajisur me 2 ashensor te cilat mundesojne aksesin per ne apartamente.
Keto apartamente mund te shiten dhe ne TOTAL grup per te funksionuar si APART-HOTEL, ose mund te shiten dhe individualisht.
Disponojn e certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne cel/viber.


Informacion
Sip. Totale:

660 m2

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

38

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Kavajë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020