SHITET APARTAMENTE 2+1 NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI, NE ZONEN ALI DEMI. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament ne kompleksin Alesio 2014, ne Bulevardin Bajram Curri ne zonen Ali Demi. Apartamenti ndodhet në katin e pare banim te nje godine 6 kate me orientim nga veri-perendim. Apartamenti është i organizuar në ambientin e ndenjes bashkë me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe 2 tualete. Godina eshte ne faze ndertimi dhe perfundon ne qershor 2020. Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

104 m2

Sip. e brendshme:

89 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

467

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020