Hyr
Alt Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 te kesaj tipologjie, te pozicionuar ne katin 1 banim vetem 250 m larg bregut te detit, ne Rez. Gasser, prane shkembit te Kavajes. Apartamenti organizohet nga ambienti i ndenjes + kuzhine, dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Gjithashtu apartamenti disponon dhe 12 m2 verande. Ky apartament eshte i orientuar nga lindja. Secila nga shkallet e objektit eshte e pajisur me 2 ashensor per te lehtesuar levizjen e banoreve te objektit. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne cel/viber.


Informacion
Sip. Totale:

99 m2

Sip. e brendshme:

81 m2

Dhomat e gjumit:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

62

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Kavajë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020