Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet apartament me qera pran ish frigoriferit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje vile te ndare ne apartamente. Eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes ku perfshihet dhe ambienti i gatimit nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i shtruar me parket investimi eshte totalisht i ri. Per nje vizit ne prone na kontaktoni


Informacion
Sip. e brendshme:

55 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

245

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020