APARTAMENT 1+1 ME QERA - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet apartament me qera pran ish frigoriferit. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile te ndare ne apartamente. Eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes ku perfshihet dhe ambienti i gatimit nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i shtruar me parket investimi eshte totalisht i ri. Per nje vizit ne prone na kontaktoni


Informacion
Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

1600

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020