Shitet toke me siperfaqe 45.000 ne Fushe - Kruje - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka ndodhet ne afersi te Fushe Krujes dhe ka nje siperfaqe 45.000 m2. Siperfaqja e madhe favorizon investime, si p.sh per ndertim kapanoni apo fabrike prodhuese. Ka nje cmim te favorshem prej 12 Euro/m2.
Nje mundesi shume e mire investimi, pasi ndodhet shume prane Tiranes dhe zonave industriale perreth saj.
Per detaje dhe cdo interesim, ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

45000 m2

Sip. e brendshme:

45000 m2

Sip. Toke:

45000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

228

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Fushë Krujë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020