Truall per shitje me siperfaqe 840m2 ne dalje te Kombinatit - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka ndodhet ne dalje te ish Kombinatit Tekstil. Ka nje siperfaqe prej 840m2 dhe mund te perdoret per ndertim. Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per informacion apo detaje mbi pronen, ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

840 m2

Lloji:

Industrial Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

376

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020