Apartament 2+1 per Shitje - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 2+1+2 per Shitje tek Fresku ,Rruga Shefqet Kuka. Apartamenti ka sip. totale101m2, ndodhet ne katin e tret te nje pallati te ri te mireadministruar dhe punime mjafte cilesore. Ky apartament organizohet ne nje sallon me ambjent gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete ku njeri nga tualetet eshte me dritare, gjithashtu ne perberjen e ketij apartamenti ndodhet dhe nje ballkon i bollshem. Vendodhja e ketij apartamenti te ofron te gjitha sherbimet dhe facilitetet. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

615

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr.Shefqet Kuka

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020