Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartament 2+1 ne rruges se Kavajes, shume prane 21 Dhjetorit, ne nje nga zonat me te kerkuara ku cmimi mesatar i zones eshte 1200 Euro/m2 (ky apartament vjen me cmimimin 950 Euro/m2). Orientohet ne Jug-Perendim duke ofruar ndricim te plote dhe ngrohje natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenjeje dy dhoma gjumi, dy tualete ku njeri eshte me dritare. Ky opsion eshte nje blerje e mire si per banim sepse zona ne te cilen ndodhet i ofron te gjitha facilitet e mundeshme si transport urban, universitete, shkolla, institucionet shterore, supermarkete etj, por mund te shihet edhe ne forme investimi duke pasur parasysh qe ka afer 4 universitete (private edhe shteterore),dhe qirate per zonen jane relativisht te larta. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone mos nguroni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

88 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

301

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prapa policis bashkiake

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020