Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim dhe shume prane qendres, shitet apartament 3+1+2, tek Rruga e Elbasanit. I mreorganizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe verande te bollshme. Ne prone jane kryer investime cilesore. Vendodhja prane faciliteteve te ndryshme si shkolla, bare, restorante, akses te menjehershem prane liqenit te tiranes etj... mundesojne nje jetese sa me komode. Disponon dokumetacon te rregullt hipotekor. Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

112 m2

Sip. e brendshme:

96 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

292

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020