Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim dhe shume prane qendres, jepet me qira apartament 2+1+2+ verande, tek Rruga e Elbasanit. I mreorganizuar ne sallon te bollshem me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verande te bollshme. Ne prone jane kryer investime cilesore. Vendodhja prane faciliteteve te ndryshme si shkolla, bare, restorante, akses te menjehershem prane liqenit te tiranes etj... mundesojne nje jetese sa me komode. Mundesohet dhe nje post parkimi kundrejt pageses. Ne cmim nuk perfshihet tatimi ne burim. Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

89 m2

Sip. e brendshme:

76 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

188

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020