SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES '' ALI DEMI'' - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne nje pallat ekzistues prane shkolles ali demi. Ka nje siperfaqe prej 60 m2, ka nje orientim nga jug-lindje.
Ne apartament eshte bere totalisht izolim dhe punime cilesore si elektrike,idraulike. Per nje shoqerim ose informacion na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1135

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: sh. ali demi

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020