Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Ne Rrugen Besim Alla shitet apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertimi me punime shume cilesore,ne vije te pare te ndertesave. Me orientim Veri-Perendim. Organizohet nga dhoma e ndejtjes ne te cilen eshte edhe kuzhina,dy dhoma gjumi dhe dy tualete, njeri i ndodhur ne dhomen martesore. Sistem ngrohje-ftohje nepermjet inverter multisplit. Apartamenti shitet i mobiluar si ne fotografi. Kuzhina e arreduar me elektroshtepiake shume te mira si lavapjata,mikrovale,furra,frigoriferi,aspiratori etj.. Dyshemeja eshte totalisht e shtruar me parket(laminant).
Disponon kontrate porosie,se shpejti pritet hipoteka.
Per me teper detaje na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

113 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

566

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020