Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet me qira ambienti ne rruge kryesore te Qendra "GLOBE". Ambienti ndodhet ne katin 0 me akses direkt nga rruga kryesore, perballe Kompleksit " Delijorgji". Sip. e ambientit eshte 150 m2 dhe 500 m2 eshte magazine + garazh, ne te cilen mund te ulesh me shkalle te brendeshme, ose me hyrje te dyfishte. Eshte i pershtateshem per cdo lloji biznesi, pasi ka shume fizibilitet nga rruga kryesore, kundrejt dhe nje fazade xhami ne pjesen ballore te tij. I gjithe ambienti + magazinen jepet 3500 euro, por mund te jepet dhe i ndare sipas nevojave te klientit, ku pjesa e dyqanit prej 150 m2 jepet 2500 euro. Te interesuarit, luten te na kontaktojne.


Informacion
Sip. Totale:

150 m2

Sip. e brendshme:

150 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

100

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr: Kavajes, pallati i "GLOBE"

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020