Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ka nje siperfaqe 75m2
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar pa ashensor.
Eshte i organizuar me 1 dhome ndjenje + kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete, 2 ballkone dhe 1 depo.
Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per shkak te pozicionit qe ka.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

70 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

141

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020