SHITET APARTAMENT 1+1 TEK GJIRI LALZIT, KOMPLEKSI SAN PIETRO - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne Gjirin e Lalezit, ne Kompleksin San Pietro, ne standart dhe cilesi maksimale shitet apartament me tipologji 1+1 me CMIM OKAZION.
Apartamenti ndodhet ne vijen e dyte te godinave e rrethuar nga gjelberimi dhe pishat natyrale.
Ky apartament i ndodhur ne katin perdhe eshte i organizuar ne siperfaqe te bollshem e te ndricuara si: ambjenti i dites se bashku me ambjentin e gatimit, dhome gjumi, tualet, ballkon dhe parcele te gjelberuar e te shfrytezueshme me sip.43m2. Vetratat panoramike lejojne ndricimin natyral tek ambjentet e apartamentit.
Facilitetet qe ndodhen ne kompleks bejne te mundur jetesen komode per banoret e saj si Resorti i pare me 5 yje ne Shqiperi, dyqane dhe restorante.
Siguria e kompleksit eshte maksimale. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

72 m2

Sip. e brendshme:

66 m2

Sip. Toke:

43 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

541

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020