SHITET APARTAMENT 1+1 E PERSHTATSHME PER 2+1 NE YZBERISHT ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen , nje dhome gjumi ,tualet, koridor shperndares dhe nje ballkon prej 30m dhe te jep mundesin e shtimit te nje dhome duke kthyer apartamentin ne 2+1. Eshte i vendosur ne nje pallat te ri te mire administruar . Zona per shkak te rehabilitimit infrastrukturor dhe ndryshimeve ofron fasilitete per jetese komode,ndodhet ne bulevardin e ri ne Yzberisht. Akseson lehte disa nga rruget kryesore te Tiranes. Per nje vizite ne prone apo informacion ju lutem kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

94 m2

Sip. e brendshme:

84 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Reserved

Website Views:

5215

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Bulevardi i ri Astir

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020