SHITET TRUALL DHE KARBURANT - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Shitet karburant ne aksin nacional Vlore-Babice
Ka nje aktivitet prej shume vitesh
Ndodhet buze rruges kryesore
Ka dhe 800 m2 truall ku nga kto 689m2 jane te certifikuara
Eshte e pajisur me certifiakte pronesie .Per me shume detaje dhe nje shoqerim ne prone me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

689 m2

Sip. e brendshme:

689 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

125

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Babice e Madhe

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020