APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA TEK LIQENI I THATE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 110 m2, ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri dhe shume te mireadministruar. Organizohet nga dhoma e ndenjijes/kuzhina, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar dhe shume komfort per te jetuar. Apartamenti lokalizohet ne nje nga zonat me te qeta, larg zhurmave dhe me pamje nga liqeni. Ekziston mundesia e nje posti parkimi kundrejt cmimit extra. Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

282

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Hamdi Sina, Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020