Ekskluzive ! VILE TRE KATESHE PER SHITJE TEK KODRA DIELLIT REZIDENCA 1 ! - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Vila ndodhet brenda Rezidences "Kodra diellit 1",nje Rezidence mjaft e preferuar per nje jetese te sigurt dhe komode.

Organizohet ne tre kate ,kati nen toke ,kati perdhe dhe kati i pare .

Ne katin nen toke kemi nje dhome gjumi,nje dhome ndenje nje lavanderi,sauna ,nje verande dhe nje pishine .

Ne katin perdhe ambient ndenje ,kuzhine me vete ,dy tualete dhe nje verande .

Kati pare,tre dhoma gjumi nje tualet,depo dhe nje ballkon.

Vila shitet pjeserisht e mobiluar.

Disponon dy poste parkimi te perfshira ne cmim.

Ofrojme financim kredie deri ne 60% te vleres me interesa teper te favorshme.

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

390 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

4

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

922

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Kodra Diellit Rezidenca 1

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020