Shesim Vile te Rezidenca Kodra e Diellit 2! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Vile ne nje nga komplekset me te njohura ne kryeqytetit duke ju dhuruar nje peisazh dhe qetesi unike. Vila ka siperfaqje 344 m2 dhe organizohet ne: 2 ambiente ndenje, 1 dhome ngjenie, 3 dhoma gjumi, 4 tualete, verande, garderobe, palester, oborr te gjelberuar dhe pishine. Vila ka shkalle te brendeshme dhe vend per vendosjen e ashensorit gjiithashtu. Dipononon pishine me pamje panoramike, e projektuar ne tarrace qe te jete e dukshme ne dy pjese te soxhornos se katit te trete, cka e ben dhe me luksoze jetesen ne te. Aktualisht vila eshte ne fazen e investimit dhe perfundimit te rifiniturave me punime ekstra nga pronari aktual. Disponon Certifikate Pronesie. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.


Informacion
Sip. Totale:

344 m2

Sip. e brendshme:

344 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

4

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

5545

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Kodra e Diellit 2

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020