Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te banim dhe i 9-ti nga toka te nje pallati 12-te katesh . Ka siperfaqe totale 55 m2 , me pozicion gjeografik veri-lindje .Organizohet ne 1 dhom gjumi, 1 sallon i perbashket me kuzhinen , 1 ballkon dhe 1 tualet . Per nje vizite dhe nje shoqerim ne prone ju ftoj te me kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

55 m2

Sip. e brendshme:

55 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Reserved

Website Views:

628

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Transballkanike

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020