Hyr
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet 4000 m2 toke are ne Rinas.
Toka eshte e pozicionuar ne nje vend shume te favorshem dhe ka vizibilitet buze rruges kryesore. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione apo vizite ne prone mund te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Toke:

4000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

26

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Nacionale Tirane-Rinas

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020