Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Ne zonen e Saukut te vjeter, ne nje zone te qete e te paster ofrohet per qira nje Vile Private.
Vila eshte 3 kateshe, me kopesht te gjelberuar e organizuar si me poshte...
Vila ndodhet 1.5km larg nga Liqeni i Thate
Kati i pare :
Sallon ,dy dhoma , nje tualet , nje depo , dhe nje holl i gjere 3 m me gjatesi 10m qe ben shperndarjen midis ambienteve,
si dhe garazh makine 12 me 5 m2 ku perfshin dhe mbylljen me pult me material santuiç.
Kati i dyte :
Holli qe esht 60 m2 me dalje ne ballkon i cili shtrihet ne gjithe gjeresine ne ndertimit, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe paratualet 3 me 1,5 m me paisje cilesire dhe gabine dushi me hidromasazh.
Kati i fundit eshte papafingo oganizuar ne dy dhoma dhe verande rreth 150 m2 qe mundeson nje pamje te mrekullueshme e relaksuese
Vila eshte e pajisur me panel diellor, izoluar me sistem kapote, me sistemin e ngrohjes me gaz (me bombel qendrore) dhe kaldaj me nafte. (sipas deshires).
Hyrja kryesore ne parking eshte me elektromotorr me pult.
Baçja eshte rreth 300 m2, ka sistem vaditje me komande, dhe me sistem kullimi.
Vila eshte e pajisur me sistemin e depozitimit te ujit me kater depozita me filtra dhe pompe silent.
Te gjitha dhomat kane kaloriferet e kaldajes dhe ne çdo dhome ka kondicionere me inverter per arsye sigurie po ashtu edhe tualetet
perveç penelit diellor.

Vila ndodhet 1.5km larg nga Liqeni i Thate

Per vizite nga afer ne kete prone na kontaktoni !!!!


Informacion
Sip. Totale:

468 m2

Sip. e brendshme:

468 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

60

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sauk

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020