Hyr
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet toke me siperfaqje 10157m2 ne Rrugen Kashar-Rinas km 3. Prona ndodhet ne zone me PDV te miratuar per sherbime me intesitet 0.6 dhe koficent 30%. Ka akses shume te mire me rrugen kryesore me akses ballor 110m dhe hyrje ne anesore. Disponon dokumentacion te rregullt pronesie. Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

10157 m2

Sip. e brendshme:

10157 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

52

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Kashar-Rinas

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020