SHITET APARTAMENT 2+1 NE LUNGOMARE - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon se bashku me kuzhinen , korridor qe ndan ambientet, nje tualet dhe dy ballkone . Orientohet ne Jug-Lindje , eshte plot drite dhe ka pamje pjeserisht te detit . Ndodhet ne nje objekt te mireadministruar , nga pikat me qendrore dhe te kerkuara te Lungomares , perimeter i cili ka ne afersi baret dhe restorantet me te kerkuara ne vend .Apartamenti eshte me certifikate .Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone .


Informacion
Sip. e brendshme:

96 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

1080

Dokumentacion:

Ka hipoteke


c21al.videos
Vendndodhje

Adresa: Rruga Murat Terbaci

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020