SHITET APARTAMENT 2+1+2 TOTALISHT PAMJE E DETIT NE LUNGOMARE - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i pabanuar me pare , plot drite dhe orientohet ne Jug-Lindje . Ka pamje pergjate gjithe pjeses se shetitores se detit , ndodhet prane shkolles se Marines . Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon se bashku me kuzhinen , nje ballkon dhe dy tualete , njeri prej te cileve ndodhet ne nje nga dhomat . Apartamenti eshte i mirembajtur , eshte i pershtatshem si per banese dhe per investim fale cdo faciliteti dhe afersise edhe me qendren . Eshte me certifikate pronesie . Per nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni .


Informacion
Sip. e brendshme:

103 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

888

Dokumentacion:

Ka hipoteke


c21al.videos
Vendndodhje

Adresa: Rruga Murat Terbaci

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020