OKAZION SHITET APARTAMENT 137 M2 NE TRANSBALLKANIKE - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati me shtate kate ne Transballkanike , prane Karburant Alpet . Aktualisht eshte i organizuar ne sallon te bollshem , dhome ndenje , kuzhine e vecuar , dy dhoma gjumi , dy tualete dhe tre ballkone . Ka mundesi transformimi ne 4+1 , eshte i mireorganizuar dhe orientohet ne Jug-Lindje dhe Perendim . Shitet i mobiluar , mobilimi eshte shume i mire , nje pjese e tij eshte bere ne 4-6 muajt e fundit , sic eshte kuzhina dhe nje nga dhomat e gjumit . Ka punime ekstra , pallati ne te cilin ndodhet ka vetem tre hyrje ne kat . Eshte me certifikate pronesie . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te na kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

137 m2

Sip. e brendshme:

124 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1514

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Transballkanike

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020