OKAZION ! SHITET TOKE NE FARKE ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet toke me siperfaqe 6100 m2 , ne zonen e Farkes . Toka ka kushte shume te mira per ndertim vilash rezidenciale, ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster . Pozicionimi i kesaj toke ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese te shendetshme .
Zona eshte e studiuar per ndertim vilash deri ne 3 kate me lartesi 11 metra dhe intensitet 0.6 .
Toka eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion mbi pronen na kontaktoni tani .


Informacion
Sip. Toke:

6100 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

4462

Dokumentacion:

Ka hipoteke


c21al.videos
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020