Hyr
Alt
Alt
Përshkrim

Ne Permet Shitet toke me siperfaqe 8606 m2, ne zonen qendrore te qytetit. Toka eshte tip truall dhe eshte e pershtatshme per ndertim, qender tregtare, qender rezidenciale apo turistike etj...

Per detaje ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

8606 m2

Lloji:

Urban Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

20

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Përmet

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020