Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet vile 5-kateshe prane Medresese. E mireorganizuar ne: kati 0 garazh, kati i pare, sallon me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumidhe nje tualet.
Kati i dyte organizohet ne sallon te bollshem me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.
Kati i trete ka te njejtin organizim si dy katet e para dhe ne katin e katert perfshihen depo dhe veranda.
Kati 0 i viles eshte parkim dhe siper saj jane 4 kate banim.
Vila eshte rikonstruktuar se fundmi me punime cilesore parket, security sistem, etj...
Vendodhja prane faciliteteve te ndryshme e ben nje mundesi shume te mire investimi si per banim edhe biznese si hotel , hostel etj ..
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. e brendshme:

500 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

61

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Riza Cerova

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020