Hyr
Alt
Alt
Përshkrim

Toka ndodhet ne periferi te Tiranes, ne Lunder perballe Rolling Hills. Eshte me intesitet 0.3 dhe koeficent shfrytezimi 30% e pershtatshme per ndertim 11m lartesi ose 2 + papafingo. dhe pa pjerrtesi te madhe.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per informacione kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

1450 m2

Sip. Toke:

1450 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

43

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lunder, perballe Rolling Hills

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020