Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Ne bregdetin e bukur te Qerretit shitet vile dy kateshe . Ka nje siperfaqe prej 345 m truall,ne te cilen 155 m jane ndertim. Kati zero organizohet nga Salloni ne te cilen ka edhe nje oxhak . Nje dhome gjumi,kuzhine dhe nje tualet. Kati i dyte ka nje tualet dhe dy dhoma gjumi,njera me dalje ne ballkon. Vila eshte individuale dhe pozicjoni ku ndodhet nuk eshte e kalushme nga kalimtare te tjere. Oborri rrethohet me mur dhe kangjella, zbukuruar me statuja dhe lule. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper detaje na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

155 m2

Sip. Toke:

345 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

223

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Kavajë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020