Hyr
Alt Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Toka ndodhet ne rrugen Lunder-Farke e Madhe e miratuar per ndertim per dy ose me shume vila. Ka fushe pamje te lire nga jug-perendimi. Tipologjite e vilave qe mund te ndertohen jane 2+papafingo. Ne afersi te tokes jane facilitetet si rruge, elektricitet dhe kanalizimet.
Dipsonon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per informacione me kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

2935 m2

Sip. Toke:

2935 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

34

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Farke e Madhe

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020