Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me pamje full nga deti. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ndertuar vitet e fundit. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, ku nje kate eshte garazh. Disponon certifikat te rregullt pronesie 90 m2 plus ne cmim perfshihet dhe nje garazh 18 m2 me certifikat pronesie. Per nje informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

165

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: UJI FTOHTE

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020