Hyr
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Vila ndodhet ne nje rezidence ne fazen perfundimtare te ndertimit ne zonen e kodrave te Saukut te Vjeter (Mjull Bathore). Struktura e saj eshte si me poshte:
-Kati nentoke me garazh prej 52 m2, kantine, dhome teknike dhe lavanderi.
-Kati zero me holl hyres, kuzhine me dhome ngrenie, dhome ndenje, garderobe dhe nje tualet.
-Kati i pare me tre dhoma gjumi, nje tualet dhe nje garderobe.
Per informacione me kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

323 m2

Sip. Toke:

450 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

79

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Mjull Bathore

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020