Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati me shtate kate prane shkolles se Marines . Ka pamje te mire te detit dhe orientohet ne Jug-Lindje . Eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen , dy dhoma gjumi , nje tualet dhe dy ballkone . Eshte i pabanuar me pare dhe i mirembajtur . Zona eshte e pershtatshme si per banim dhe per investim .Disponon certifikate pronesie . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te na kontaktoni .


Informacion
Sip. e brendshme:

101 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

335

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Murat Terbaci

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020