SHITET APARTAMENT ME DY DHOMA NE LUNGOMARE - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i orientuar ne Jug-Perendim dhe organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon se bashku me kuzhinen , dy tualete dhe dy ballkone . Shitet i mobiluar , me nje mobilim te mire . Eshte i pershtatshem per dhenie me qera gjate sezonit dhe per jetese afatgjate , ka pamje pjeserisht te detit . Ndodhet prane shkolles se Marines ne katin e trete . Disponon certifikate pronesie . Per me teper ju ftoj ta vizitojme se bashku pronen .


Informacion
Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

527

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Murat Terbaci

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020