Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti eshte i orientuar ne lindje dhe organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon dhe nje kuzhin e vecuar , nje tualet dhe dy ballkone . Eshte i pershtatshem per nje jetes komode ne nje nga zonat me te mira te Vlores, Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri te mire administruar . Disponon certifikate pronesie . Per me teper ju ftoj ta vizitojme se bashku pronen .


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

93 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

156

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: 28 nentori

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020