Hyr
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet 3000m2 toke ne Yzberisht, prane Top-Channel, e pozicionuar ne fillim te kodrave te Yzberishtit.
Prona eshte e pershtatshme per investime te ndryshme; bujtina do ishte nje nder to pasi vendodhia, gjelberimi perreth, aksesi me rrugen kryesore jane avantazhe te mira. Gjithashtu, mund te jete nje opsion per banese apo vile private; kapanone; si dhe magazina depozitimi per biznese te ndyrshme. Pronari merr persiper nxjerrjen e dokumentacionit sipas dakortesise qe bie me palen blerese. Nese deshironi ta shikoni nga afer, kontaktoni agjentin tuaj te besuar.


Informacion
Sip. Toke:

3000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

31

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020