Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet vile 3 kateshe ne fushe meze prane ardenos. ka nje siperfaqe trualli 500 m2 te tokes dhe siperfaqe ndertimi 356 m2. Kati i pare ka nje siperfaqe 138m2 dhe perbehet nga sallon, kuzhine, koridor, ballkon dhe tualet. Kati i 2 perhet nga 4 dhoma fjetje 1 koridor tualet dhe ballkon. kati i 3 eshte papafingo me siperfaqe 80m2 openspace. Per me shume informacion kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

500 m2

Sip. e brendshme:

356 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

57

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: fushe mzeze

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020