Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament te Kopeshti Zologjik.

Apartamenti eshte ne nje zone te qete dhe me infrastukture te perfunduar. Ka pamje te gjere te Kopeshtit Zologjik.
Organizohet nga nje sallon me kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi dhe nje ballkon.
Apartamenti eshte i investuar dhe ka mobilim modern. Elektroshtepiake cilesore, lavastovilje, makine larese e tharese, kondicioner ne cdo dhome. Depozite e pompe uji e dedikuar, oxhak funksjonal.

Per nje vizite ne prone, ju lutem me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

113 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

179

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. Liqeni i Thate

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020