Hyr
Alt Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Midis rruges se Durresit dhe rruges Mine Peza, rreth 500 metra nga qendra e Tiranes, shitet truall per ndertim me siperfaqe 280 m2. Ne zone lejohen ndertimet deri ne tete kate. Toka ka akses nga Mine Peza dhe nga Rruga e Durresit.
Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

280 m2

Sip. e brendshme:

280 m2

Sip. Toke:

280 m2

Lloji:

Urban Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

39

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Mine Peza

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020