Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1 ne kompleksin OSLO me siperfaqe 77m2 .Apartamenti ka arredim te ri dhe ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri. Organizohet nga ambienti ndenies, kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 ballkon. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

77 m2

Sip. e brendshme:

67 m2

Dhomat e gjumit:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

153

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Murat Terbaci

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020