SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE TOTALISHT TE DETIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 7-katesh me nje siperfaqe totale109 m2.Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 sallon i perbashket me kuzhinen,1 tualet dhe 1 ballkon me pamje te detit.Orientohet ne lindje-jug-perendim, nje orientim i cili i jep drite apartamentit gjate gjithe dites.Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara ne qytetein e Vlores. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekor.Per nje shoqerim dhe per me shume informacion mund te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

109 m2

Sip. e brendshme:

99 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

448

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lagja Uji i Ftohte

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020