Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Vila eshte e organizuar ne 2 kate banimi te vecuara si dy apartamente me vete . Secili kat eshte 116m2 dhe eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje , 1 dhome kuzhine dhe ngrene e vecuar dhe 1 tualet. edhe kati i dyte eshte me te njejtin organizim si kati i pare . Gjithashtu edhe nje tarrace me te njejten siperfaqe. Vila ndodhet tek rrugica "Kumini" shume prane bulevardit , ne zonen prapa pallatit te kultures. Trualli eshte i pajisur me certifikate pronesie ndersa ndertimi ne proces legalizimi


Informacion
Sip. Totale:

232 m2

Sip. e brendshme:

232 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

49

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020