Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet Vile + Truall ne Shkozet Durres me siperfaqe trualli 289m2, njolle ndertimi 89m2 dhe siperfaqe totale banimi 191m2 e cila organizohet ne 2 kate. Vila ka oborr , nje ndertim cilesor dhe eshte e mobiluar. Eshte nje investim shume i mire per nje familje qe do te jetoje larg zhrumes se qytetit. Katet lidhen midis tyre me shkalle te jashtme te organizuar ne: Kati i pare: sallon I ndenjes, kuzhine te vecuar , 2 dhoma gjumi, tualet. Kati i dyte sallon I ndenjes, 2 dhoma gjumi, nje tualet si dhe veranda. Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info apo vizite ne prone kontakto!


Informacion
Sip. Totale:

191 m2

Sip. e brendshme:

191 m2

Sip. Toke:

289 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

52

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkozet

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020